B78148E1152K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148E1152K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148E1152K000 EPCOS | TDK
    B78148E1152K000 EPCOS | TDK
    B78148E1152K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148E1152K000 is described as FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM