B78148E1223K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148E1223K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 1.3A 350 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148E1223K000 EPCOS | TDK
    B78148E1223K000 EPCOS | TDK
    B78148E1223K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148E1223K000 is described as FIXED IND 22UH 1.3A 350 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM