B78148E1333J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148E1333J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 1.05A 550 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148E1333J000 EPCOS | TDK
    B78148E1333J000 EPCOS | TDK
    B78148E1333J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148E1333J000 is described as FIXED IND 33UH 1.05A 550 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.