B78148S1473K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148S1473K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 450MA 1.1 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148S1473K000 EPCOS | TDK
    B78148S1473K000 EPCOS | TDK
    B78148S1473K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148S1473K000 is described as FIXED IND 47UH 450MA 1.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"