B78148S1822J000 EPCOS | TDK
  • More about B78148S1822J000 EPCOS | TDK
    B78148S1822J000 EPCOS | TDK
    B78148S1822J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148S1822J000 is described as FIXED IND 8.2UH 690MA 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL