B78148T1103J EPCOS | TDK
  • More about B78148T1103J EPCOS | TDK
    B78148T1103J EPCOS | TDK
    B78148T1103J is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1103J is described as FIXED IND 10UH 230MA 1.7 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.