B78148T1273J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148T1273J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 27UH 160MA 3.6 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148T1273J000 EPCOS | TDK
    B78148T1273J000 EPCOS | TDK
    B78148T1273J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1273J000 is described as FIXED IND 27UH 160MA 3.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD