B78148T1333J9 EPCOS | TDK
  • More about B78148T1333J9 EPCOS | TDK
    B78148T1333J9 EPCOS | TDK
    B78148T1333J9 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1333J9 is described as FIXED IND 33UH 150MA 4.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.