B78148T1472K9 EPCOS | TDK
  • More about B78148T1472K9 EPCOS | TDK
    B78148T1472K9 EPCOS | TDK
    B78148T1472K9 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1472K9 is described as FIXED IND 4.7UH 380MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE