B82111E0000C022 EPCOS | TDK
  • More about B82111E0000C022 EPCOS | TDK
    B82111E0000C022 EPCOS | TDK
    B82111E0000C022 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82111E0000C022 is described as FIXED IND 22UH 3A 70 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.