B82141A1102K009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82141A1102K009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 725MA 190 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82141A1102K009 EPCOS | TDK
    B82141A1102K009 EPCOS | TDK
    B82141A1102K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82141A1102K009 is described as FIXED IND 1UH 725MA 190 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM