B82141A1153J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82141A1153J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 365MA 740 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82141A1153J000 EPCOS | TDK
    B82141A1153J000 EPCOS | TDK
    B82141A1153J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82141A1153J000 is described as FIXED IND 15UH 365MA 740 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F