B82144A2223K009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144A2223K009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 1.1A 350 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144A2223K009 EPCOS | TDK
    B82144A2223K009 EPCOS | TDK
    B82144A2223K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144A2223K009 is described as FIXED IND 22UH 1.1A 350 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.