B82144B1332K000 EPCOS | TDK
  • More about B82144B1332K000 EPCOS | TDK
    B82144B1332K000 EPCOS | TDK
    B82144B1332K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B1332K000 is described as FIXED IND 3.3UH 1.95A 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS