B82144B1824J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B1824J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 820UH 310MA 3.7 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B1824J000 EPCOS | TDK
    B82144B1824J000 EPCOS | TDK
    B82144B1824J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B1824J000 is described as FIXED IND 820UH 310MA 3.7 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"