B82144B2103K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2103K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 2.45A 120 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2103K000 EPCOS | TDK
    B82144B2103K000 EPCOS | TDK
    B82144B2103K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2103K000 is described as FIXED IND 10UH 2.45A 120 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M