B82144B2123K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2123K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 12UH 2.4A 130 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2123K000 EPCOS | TDK
    B82144B2123K000 EPCOS | TDK
    B82144B2123K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2123K000 is described as FIXED IND 12UH 2.4A 130 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM