B82144B2124J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2124J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 120UH 1.1A 600 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2124J000 EPCOS | TDK
    B82144B2124J000 EPCOS | TDK
    B82144B2124J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2124J000 is described as FIXED IND 120UH 1.1A 600 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE