B82144B2223K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2223K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 2.1A 175 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2223K000 EPCOS | TDK
    B82144B2223K000 EPCOS | TDK
    B82144B2223K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2223K000 is described as FIXED IND 22UH 2.1A 175 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK