B82144B2272K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2272K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 2.7UH 3.55A 60 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2272K000 EPCOS | TDK
    B82144B2272K000 EPCOS | TDK
    B82144B2272K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2272K000 is described as FIXED IND 2.7UH 3.55A 60 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH