B82144B2332K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2332K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 3.5A 65 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2332K000 EPCOS | TDK
    B82144B2332K000 EPCOS | TDK
    B82144B2332K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2332K000 is described as FIXED IND 3.3UH 3.5A 65 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V