B82144B2822K000 EPCOS | TDK
  • More about B82144B2822K000 EPCOS | TDK
    B82144B2822K000 EPCOS | TDK
    B82144B2822K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2822K000 is described as FIXED IND 8.2UH 2.65A 105 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V