B82144F2124J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2124J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 120UH 1.1A 600 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2124J000 EPCOS | TDK
    B82144F2124J000 EPCOS | TDK
    B82144F2124J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2124J000 is described as FIXED IND 120UH 1.1A 600 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2