B82144F2183K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2183K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 18UH 2.2A 155 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2183K000 EPCOS | TDK
    B82144F2183K000 EPCOS | TDK
    B82144F2183K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2183K000 is described as FIXED IND 18UH 2.2A 155 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.