B82144F2332K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2332K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 3.5A 65 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2332K000 EPCOS | TDK
    B82144F2332K000 EPCOS | TDK
    B82144F2332K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2332K000 is described as FIXED IND 3.3UH 3.5A 65 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V