B82144F2472K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2472K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 3.05A 80 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2472K000 EPCOS | TDK
    B82144F2472K000 EPCOS | TDK
    B82144F2472K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2472K000 is described as FIXED IND 4.7UH 3.05A 80 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN