B82144F2563J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2563J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2563J000 EPCOS | TDK
    B82144F2563J000 EPCOS | TDK
    B82144F2563J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2563J000 is described as FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM