B82144F2682K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2682K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 2.75A 95 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2682K000 EPCOS | TDK
    B82144F2682K000 EPCOS | TDK
    B82144F2682K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2682K000 is described as FIXED IND 6.8UH 2.75A 95 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP