B82412A1272K EPCOS | TDK
  • More about B82412A1272K EPCOS | TDK
    B82412A1272K EPCOS | TDK
    B82412A1272K is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82412A1272K is described as FIXED IND 2.7UH 220MA 1.05 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.