B82412A1822J EPCOS | TDK
  • More about B82412A1822J EPCOS | TDK
    B82412A1822J EPCOS | TDK
    B82412A1822J is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82412A1822J is described as FIXED IND 8.2UH 110MA 3.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE