B82422A1103J100 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422A1103J100
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 180MA 1.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422A1103J100 EPCOS | TDK
    B82422A1103J100 EPCOS | TDK
    B82422A1103J100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1103J100 is described as FIXED IND 10UH 180MA 1.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM