B82422A1103J108 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422A1103J108
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 180MA 1.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422A1103J108 EPCOS | TDK
    B82422A1103J108 EPCOS | TDK
    B82422A1103J108 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1103J108 is described as FIXED IND 10UH 180MA 1.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"