B82422A1104J100 EPCOS | TDK
  • More about B82422A1104J100 EPCOS | TDK
    B82422A1104J100 EPCOS | TDK
    B82422A1104J100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1104J100 is described as FIXED IND 100UH 65MA 11.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.