B82422A1104K100 EPCOS | TDK
  • More about B82422A1104K100 EPCOS | TDK
    B82422A1104K100 EPCOS | TDK
    B82422A1104K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1104K100 is described as FIXED IND 100UH 65MA 11.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS