B82422A1152K100 EPCOS | TDK
  • More about B82422A1152K100 EPCOS | TDK
    B82422A1152K100 EPCOS | TDK
    B82422A1152K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1152K100 is described as FIXED IND 1.5UH 340MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.