B82422A1182J100 EPCOS | TDK
  • More about B82422A1182J100 EPCOS | TDK
    B82422A1182J100 EPCOS | TDK
    B82422A1182J100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1182J100 is described as FIXED IND 1.8UH 290MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"