B82422A1272K100 EPCOS | TDK
  • More about B82422A1272K100 EPCOS | TDK
    B82422A1272K100 EPCOS | TDK
    B82422A1272K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1272K100 is described as FIXED IND 2.7UH 240MA 880 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH