B82422A1822J100 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422A1822J100
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422A1822J100 EPCOS | TDK
    B82422A1822J100 EPCOS | TDK
    B82422A1822J100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1822J100 is described as FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.