B82422A1822K100 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422A1822K100
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422A1822K100 EPCOS | TDK
    B82422A1822K100 EPCOS | TDK
    B82422A1822K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A1822K100 is described as FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"