B82422A3120K100 EPCOS | TDK
  • More about B82422A3120K100 EPCOS | TDK
    B82422A3120K100 EPCOS | TDK
    B82422A3120K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422A3120K100 is described as FIXED IND 12NH 700MA 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.