B82422H1333K100 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422H1333K100
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 180MA 1.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422H1333K100 EPCOS | TDK
    B82422H1333K100 EPCOS | TDK
    B82422H1333K100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1333K100 is described as FIXED IND 33UH 180MA 1.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM