B82422H1473K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422H1473K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 230MA 2.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422H1473K000 EPCOS | TDK
    B82422H1473K000 EPCOS | TDK
    B82422H1473K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422H1473K000 is described as FIXED IND 47UH 230MA 2.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM