B82422T1103K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422T1103K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422T1103K000 EPCOS | TDK
    B82422T1103K000 EPCOS | TDK
    B82422T1103K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1103K000 is described as FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK