B82422T1104J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422T1104J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 60MA 11 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422T1104J000 EPCOS | TDK
    B82422T1104J000 EPCOS | TDK
    B82422T1104J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1104J000 is described as FIXED IND 100UH 60MA 11 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM