B82422T1122K008 EPCOS | TDK
  • More about B82422T1122K008 EPCOS | TDK
    B82422T1122K008 EPCOS | TDK
    B82422T1122K008 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1122K008 is described as FIXED IND 1.2UH 390MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.