B82422T1123J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422T1123J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 12UH 140MA 2.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422T1123J000 EPCOS | TDK
    B82422T1123J000 EPCOS | TDK
    B82422T1123J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1123J000 is described as FIXED IND 12UH 140MA 2.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE