B82422T1153J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82422T1153J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 130MA 2.8 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82422T1153J000 EPCOS | TDK
    B82422T1153J000 EPCOS | TDK
    B82422T1153J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1153J000 is described as FIXED IND 15UH 130MA 2.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM