B82422T1183J000 EPCOS | TDK
  • More about B82422T1183J000 EPCOS | TDK
    B82422T1183J000 EPCOS | TDK
    B82422T1183J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1183J000 is described as FIXED IND 18UH 120MA 3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F