B82422T1473K000 EPCOS | TDK
  • More about B82422T1473K000 EPCOS | TDK
    B82422T1473K000 EPCOS | TDK
    B82422T1473K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1473K000 is described as FIXED IND 47UH 60MA 7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE