B82422T1562J000 EPCOS | TDK
  • More about B82422T1562J000 EPCOS | TDK
    B82422T1562J000 EPCOS | TDK
    B82422T1562J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1562J000 is described as FIXED IND 5.6UH 200MA 1.6 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.